Відгуки слухачів курсу "Готуємо учнів до ЗНО з математики"

Відгуки слухачів курсу "Готуємо учнів до ЗНО з математики"

Number of replies: 1

Залиште, будь ласка, відгук про організацію підвищення кваліфікації, програму, дистанційний етап, матеріали для опрацювання, тощо. 

Для відповіді потрібно увійти, використовуючи ім'я входу і пароль, натиснути на покликання "Відповісти" в правій частині, набрати повідомлення та натиснути на кнопку "Прийняти".

In reply to First post

Відгуки слухачів курсу "Готуємо учнів до ЗНО з математики"

by Гвоздецька Олександра Степанівна -
Дуже вдячна організаторам курсів та прекрасній викладачці - Вовк Юлії Юріївні. Це вже другі курси, на яких я навчаюся. Безцінний матеріал, який систематизовано, дуже грамотно, доступно та зрозуміло викладається у відео уроках. Інколи фізично було важко за день встигнути все - провести уроки в школі, підготуватися до уроків наступного дня, здати всю необхідну документацію, як, зазвичай, на початку року, провести додаткові заняття вдома і ще розв’язати контрольну з курсів. Але в цей період мені хотілося все швидко зробити і приступити до контрольної. Було дуже цікаво і не відчувалося втоми. Були дні, коли я розв’язувала за день по три контрольні. Дякую, Юліє Юріївно, за навчання. У вас дуже приємний голос, який хочеться слухати. З нетерпінням буду чекати на інші модулі. Якщо раптом не побачу наступного запрошення на новий модуль (попадає у спам) - настирливо пишіть. Перший слухач у вас уже є :)