Право на надання освітніх послуг

ФОП Федько В.В. провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до КВЕД 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у. , куди входить підвищення кваліфікації.

Інформацію про ФОП Федько В.В. можна знайти на сайті Міністерства юстиції України https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch за  ІН 3042021694.

 _________________________________________

Витяг з листа МОН України від 04.03.2020№1/9-141 «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти» (с. 4, Суб’єкти підвищення кваліфікації):

 «Частина одинадцята статті 18 Закону України "Про освіту" зобов'язує отримати ліцензію на підвищення кваліфікації лише заклади освіти. Тому наразі безпідставною є вимога до будь-яких інших юридичних осіб, які не мають статусу "закладу освіти ", фізичних осіб-підприємців щодо наявності ліцензії на підвищення кваліфікації чи акредитації освітніх програм.

Звертаємо увагу, що ні Закон, ні Порядок не вимагають ні від педагогічного працівника, ні від педагогічної ради чи керівника закладу освіти вивчати та перевіряти установчі документи, оцінювати їх на предмет відповідності законодавства тощо.

Основним питанням має стати вивчення, аналіз і оцінювання педагогічним працівником і педагогічною радою програм підвищення кваліфікації, якості послуг з підвищення кваліфікації та переліку очікуваних результатів.» 

Із програмою та очікуваними результатами можна ознайомитись на нашому сайті https://dpk.in.ua у відповідному курсі. У демонстраційному курсі можна переглянути зразки матеріалів курсу.

Дякуємо за зацікавленість у якісному підвищення кваліфікації!

 _____________________

Лист МОН України від 04.03.2020 №1/9-141 "Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти"

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800 “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Last modified: Wednesday, 1 April 2020, 11:14 PM